Επίσημη Ιστοσελίδα
STOK LOGO 120x120

Συνομοσπονδία Τοπικών Ομοσπονδιών Κύπρου

aoknel logo 50x50against modern footballepel logo 50x50epol logo 43x50Ε.Π.Ο.Π.Λ.opn logo 50x50
ΠΑΑΟΚpao logo 50x50poal logo 50x50Π.Ο.Α.Σ.Π.poel logo 50x50poepa logo 44x50

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΤΟΚ Επίλεκτη Κατηγορία 2016-2017

Εκτύπωση

1η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:1
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 5:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 2:1
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 2:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016 15:30 Κολώνη Γεροσκήπου F C 2:2
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 2:3
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Κυριακή, 18 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:2
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

2η Αγωνιστική

Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 1:4
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 1:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:3
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 2:1
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 2:1
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2016 15:30 Κολώνη Γεροσκήπου F C 4:2
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2016 15:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 1:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

3η Αγωνιστική

Σάββατο, 01 Οκτωβρίου 2016 15:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:2
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 01 Οκτωβρίου 2016 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 3:2
Κολώνη Γεροσκήπου F C Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 01 Οκτωβρίου 2016 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:1
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 01 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 2:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 01 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 2:2
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 01 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 2:1
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Κυριακή, 02 Οκτωβρίου 2016 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

4η Αγωνιστική

Σάββατο, 08 Οκτωβρίου 2016 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 1:1
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 08 Οκτωβρίου 2016 15:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 1:2
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Σάββατο, 08 Οκτωβρίου 2016 15:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:4
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 08 Οκτωβρίου 2016 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:1
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 08 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 2:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 08 Οκτωβρίου 2016 15:30 Κολώνη Γεροσκήπου F C 1:4
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Κυριακή, 09 Οκτωβρίου 2016 15:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 4:5
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

5η Αγωνιστική

Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:0
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 0:1
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 2:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 1:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 1:1
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2016 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 3:2
Κολώνη Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

6η Αγωνιστική

Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016 15:30 Κολώνη Γεροσκήπου F C 2:1
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016 15:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:2
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:4
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 4:2
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016 15:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 0:2
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2016 15:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 0:0
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

7η Αγωνιστική

Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 1:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 2:2
Κολώνη Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016 15:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 5:3
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 2:0
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 2:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

8η Αγωνιστική

Σάββατο, 05 Νοεμβρίου 2016 14:30 Κολώνη Γεροσκήπου F C 1:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 05 Νοεμβρίου 2016 14:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 3:2
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 05 Νοεμβρίου 2016 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 2:0
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 05 Νοεμβρίου 2016 14:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 05 Νοεμβρίου 2016 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 1:4
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 05 Νοεμβρίου 2016 14:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 0:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 06 Νοεμβρίου 2016 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 2:1
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

9η Αγωνιστική

Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 1:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 0:0
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 2:1
Κολώνη Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 3:1
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 4:2
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 4:2
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

10η Αγωνιστική

Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016 14:30 Κολώνη Γεροσκήπου F C 1:1
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016 14:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:2
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016 14:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 1:0
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016 14:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 2:5
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 1:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:1
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

11η Αγωνιστική

Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 1:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:0
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 1:2
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 4:0
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:1
Κολώνη Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 3:1
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης

12η Αγωνιστική

Σάββατο, 03 Δεκεμβρίου 2016 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 0:1
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 03 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 0:1
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Σάββατο, 03 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 2:1
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 03 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:1
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 03 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 03 Δεκεμβρίου 2016 14:30 Κολώνη Γεροσκήπου F C 0:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Κυριακή, 04 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

13η Αγωνιστική

Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 3:2
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:3
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 1:3
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:2
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:2
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:2
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 2:0
Κολώνη Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

14η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 0:5
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 1:1
Κολώνη Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 2:2
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:0
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:2
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 1:3
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2016 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 3:0
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

15η Αγωνιστική

Σάββατο, 07 Ιανουαρίου 2017 14:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 1:1
Κολώνη Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 07 Ιανουαρίου 2017 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 2:2
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 07 Ιανουαρίου 2017 14:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:0
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 07 Ιανουαρίου 2017 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 0:2
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 07 Ιανουαρίου 2017 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 4:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 07 Ιανουαρίου 2017 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 3:0
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Κυριακή, 08 Ιανουαρίου 2017 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

16η Αγωνιστική

Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017 14:30 Κολώνη Γεροσκήπου F C 0:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 0:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 2:0
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:0
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 0:2
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017 14:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 0:3
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 1:2
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

17η Αγωνιστική

Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:2
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 4:4
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017 14:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 1:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 2:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 2:1
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017 14:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 2:1
Κολώνη Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2017 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:4
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

18η Αγωνιστική

Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017 15:00 Κολώνη Γεροσκήπου F C 2:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017 15:00
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 1:1
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:3
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 0:2
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017 15:00
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 1:2
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 29 Ιανουαρίου 2017 15:00
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 1:2
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

19η Αγωνιστική

Σάββατο, 04 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 1:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 04 Φεβρουαρίου 2017 15:00
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 1:1
Κολώνη Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 04 Φεβρουαρίου 2017 15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 0:3
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 04 Φεβρουαρίου 2017 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:0
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 04 Φεβρουαρίου 2017 15:00
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 0:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 04 Φεβρουαρίου 2017 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 2:1
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Κυριακή, 05 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 2:3
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

20η Αγωνιστική

Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 6:1
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 0:3
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 3:3
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 1:0
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017 15:00 Κολώνη Γεροσκήπου F C 2:1
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Κυριακή, 12 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 2:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

21η Αγωνιστική

Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017 15:00
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 2:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017 15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 2:0
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:2
Κολώνη Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017 15:00
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 1:2
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 4:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:0
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:2
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

22η Αγωνιστική

Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:3
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:0
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 1:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 0:3
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017 15:00 Κολώνη Γεροσκήπου F C 4:2
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Κυριακή, 26 Φεβρουαρίου 2017 15:00
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 0:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

23η Αγωνιστική

Σάββατο, 04 Μαρτίου 2017 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 3:2
Κολώνη Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 04 Μαρτίου 2017 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 4:1
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 04 Μαρτίου 2017 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 04 Μαρτίου 2017 15:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 1:2
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 04 Μαρτίου 2017 15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 1:1
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 04 Μαρτίου 2017 15:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 1:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 04 Μαρτίου 2017 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 2:3
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας

24η Αγωνιστική

Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017 15:30 Κολώνη Γεροσκήπου F C 0:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017 15:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 3:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 3:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017 15:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 0:1
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:1
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017 15:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 3:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

25η Αγωνιστική

Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:1
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:0
Κολώνη Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 3:2
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017 15:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 0:4
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017 15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 3:1
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Κυριακή, 19 Μαρτίου 2017 15:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 3:2
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

26η Αγωνιστική

Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017 15:30 Κολώνη Γεροσκήπου F C 2:1
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017 15:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 3:3
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 2:4
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 7:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017 15:30
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης
ΚΟΥΡΡΗΣ Ερήμης 6:7
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης
Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017 15:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 2:2
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου

Επικοινωνία

Αμφιπόλεως 21, Γραφ. Α101

2025

Στρόβολος

Τηλ: 22449530

Φαξ: 22449531

e-mail: info@stok.org.cy