Επίσημη Ιστοσελίδα
STOK LOGO 120x120

Συνομοσπονδία Τοπικών Ομοσπονδιών Κύπρου

aoknel logo 50x50against modern footballepel logo 50x50epol logo 43x50Ε.Π.Ο.Π.Λ.opn logo 50x50
ΠΑΑΟΚpao logo 50x50poal logo 50x50Π.Ο.Α.Σ.Π.poel logo 50x50poepa logo 44x50

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΤΟΚ Επίλεκτη Κατηγορία 2015-2016

Εκτύπωση

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 2:1
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:3
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 2:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:1
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 2:0
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Κυριακή, 20 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 2:2
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 2:1
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 1:2
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 2:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Κυριακή, 27 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Κυριακή, 27 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 0:2
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 27 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 0:2
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα
Κυριακή, 27 Σεπτεμβρίου 2015 16:00
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 1:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2015 15:30
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2015 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 1:1
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2015 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:2
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2015 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2015 15:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 3:2
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2015 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 3:3
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Κυριακή, 04 Οκτωβρίου 2015 15:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 2:0
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2015 15:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 1:1
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2015 15:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 0:0
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2015 15:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 0:2
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2015 15:30
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2015 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 3:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2015 15:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 1:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα
Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2015 15:30
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 1:3
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 2:3
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 3:0
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015 15:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 8:0
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 4:1
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Κυριακή, 18 Οκτωβρίου 2015 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 0:2
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 18 Οκτωβρίου 2015 15:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 0:3
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2015 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 3:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2015 15:30
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2015 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 1:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2015 15:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 2:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2015 15:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:1
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2015 15:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 0:1
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2015 15:30
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 1:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2015 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:3
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2015 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2015 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 2:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2015 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:0
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Κυριακή, 01 Νοεμβρίου 2015 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 1:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα
Κυριακή, 01 Νοεμβρίου 2015 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:1
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 01 Νοεμβρίου 2015 14:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 0:5
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2015 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 1:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2015 14:30
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2015 14:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2015 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:2
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2015 14:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2015 14:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 2:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Κυριακή, 08 Νοεμβρίου 2015 14:30
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 1:1
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2015 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2015 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 0:0
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2015 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2015 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2015 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 2:1
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Κυριακή, 15 Νοεμβρίου 2015 14:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 1:2
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 15 Νοεμβρίου 2015 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 2:0
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2015 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 3:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2015 14:30
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2015 14:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 2:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2015 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:5
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2015 14:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 0:2
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2015 14:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 2:0
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Κυριακή, 22 Νοεμβρίου 2015 14:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 2:4
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2015 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:1
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2015 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2015 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 0:1
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2015 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 5:0
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Κυριακή, 29 Νοεμβρίου 2015 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:1
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 29 Νοεμβρίου 2015 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα
Κυριακή, 29 Νοεμβρίου 2015 14:30
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 1:0
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 3:0
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2015 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:1
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:4
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2015 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 2:0
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Κυριακή, 06 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 4:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:1
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2015 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:5
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2015 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 1:2
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 0:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Κυριακή, 13 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 8:0
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 13 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 0:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα
Κυριακή, 13 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 2:2
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2015 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:1
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2015 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 2:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Κυριακή, 20 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 1:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 20 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 3:2
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα
Κυριακή, 20 Δεκεμβρίου 2015 14:30
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 1:3
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2016 14:30
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2016 14:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 1:0
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2016 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 8:1
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2016 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 4:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2016 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 6:0
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2016 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:2
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Κυριακή, 10 Ιανουαρίου 2016 14:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 4:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:3
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016 14:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 0:2
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016 14:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016 14:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Κυριακή, 17 Ιανουαρίου 2016 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:4
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 17 Ιανουαρίου 2016 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 0:3
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα
Κυριακή, 17 Ιανουαρίου 2016 14:30
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 1:1
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2016 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 4:2
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2016 15:00
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 4:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2016 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 6:4
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2016 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:1
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2016 15:00
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Κυριακή, 24 Ιανουαρίου 2016 15:00
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 0:3
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 24 Ιανουαρίου 2016 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 1:0
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2016 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:1
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2016 15:00
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2016 15:00
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 3:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2016 15:00
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 1:2
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2016 15:00
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 0:0
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Κυριακή, 31 Ιανουαρίου 2016 15:00
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 0:3
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα
Κυριακή, 31 Ιανουαρίου 2016 15:00
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 0:8
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:2
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2016 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:0
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2016 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 3:0
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Κυριακή, 07 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 07 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:2
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 07 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 0:2
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 0:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2016 15:00
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 2:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 2:1
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2016 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:3
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Κυριακή, 14 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 0:5
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2016 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2:0
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2016 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:1
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2016 15:00
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 0:1
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Κυριακή, 21 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 1:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 21 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:4
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 21 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 9:1
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 1:1
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 2:0
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2016 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:2
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:5
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Κυριακή, 28 Φεβρουαρίου 2016 15:00
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 1:4
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 05 Μαρτίου 2016 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 3:2
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 05 Μαρτίου 2016 15:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 4:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 05 Μαρτίου 2016 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:4
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 05 Μαρτίου 2016 15:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 3:4
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Κυριακή, 06 Μαρτίου 2016 15:30
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 0:3
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Κυριακή, 06 Μαρτίου 2016 15:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 3:2
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα
Κυριακή, 06 Μαρτίου 2016 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 12 Μαρτίου 2016 15:30
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 12 Μαρτίου 2016 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 7:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 12 Μαρτίου 2016 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:3
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 12 Μαρτίου 2016 15:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 3:0
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Σάββατο, 12 Μαρτίου 2016 15:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 1:2
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 12 Μαρτίου 2016 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Κυριακή, 13 Μαρτίου 2016 15:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 4:3
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 19 Μαρτίου 2016 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:0
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 19 Μαρτίου 2016 15:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 3:0
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Σάββατο, 19 Μαρτίου 2016 15:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 2:1
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Φρέναρου
Κυριακή, 20 Μαρτίου 2016 15:30
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς 0:4
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Κυριακή, 20 Μαρτίου 2016 15:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 1:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Κυριακή, 20 Μαρτίου 2016 15:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 2:5
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας Στάδιο ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Περιστερώνα
Κυριακή, 20 Μαρτίου 2016 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 1:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 26 Μαρτίου 2016 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 3:1
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 26 Μαρτίου 2016 15:30
Αδωνης Ιδαλίου
Αδωνης Ιδαλίου 0:3
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς
Ένωσις Κοκκινοτριμιθιάς Γήπεδο Άδωνη Ιδαλίου
Σάββατο, 26 Μαρτίου 2016 15:30
Ονήσιλος Σωτήρας
Ονήσιλος Σωτήρας 3:0
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
Σάββατο, 26 Μαρτίου 2016 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 26 Μαρτίου 2016 15:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 3:4
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Σάββατο, 26 Μαρτίου 2016 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 3:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 26 Μαρτίου 2016 15:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 2:1
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Δημοτικό Στάδιο Πέγειας

Επικοινωνία

Αμφιπόλεως 21, Γραφ. Α101

2025

Στρόβολος

Τηλ: 22449530

Φαξ: 22449531

e-mail: info@stok.org.cy