Επίσημη Ιστοσελίδα
STOK LOGO 120x120

Συνομοσπονδία Τοπικών Ομοσπονδιών Κύπρου

aoknel logo 50x50against modern footballepel logo 50x50epol logo 43x50Ε.Π.Ο.Π.Λ.opn logo 50x50
ΠΑΑΟΚpao logo 50x50poal logo 50x50Π.Ο.Α.Σ.Π.poel logo 50x50poepa logo 44x50

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΤΟΚ Επίλεκτη Κατηγορία 2019/2020

Εκτύπωση

1η Αγωνιστική

Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019 00:00 Ολυμπιάς Λυμπιών 4:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς
Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:1
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 5:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 0:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 4:2
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 0:6
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 2:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Πέγειας

2η Αγωνιστική

Παρασκευή, 04 Οκτωβρίου 2019 19:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 5:0
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών
Σάββατο, 05 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 0:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 05 Οκτωβρίου 2019 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 3:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 05 Οκτωβρίου 2019 15:30 Ολυμπιάς Λυμπιών 0:1
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών
Σάββατο, 05 Οκτωβρίου 2019 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 1:1
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 05 Οκτωβρίου 2019 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 05 Οκτωβρίου 2019 15:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 2:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 05 Οκτωβρίου 2019 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

3η Αγωνιστική

Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019 15:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 1:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019 15:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 1:1
Ολυμπιάς Λυμπιών Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 2:1
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019 15:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 1:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019 15:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 2:0
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 3:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:5
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου

4η Αγωνιστική

Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2:2
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019 15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 4:0
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019 15:30 Ολυμπιάς Λυμπιών 1:2
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 0:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:2
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 6:3
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 1:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019 15:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 0:3
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Τετάρτη, 23 Οκτωβρίου 2019 15:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 0:3
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών

5η Αγωνιστική

Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019 13:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 1:0
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:1
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 2:1
Ολυμπιάς Λυμπιών Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:3
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 1:3
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 3:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 1:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Δημοτικό Στάδιο Λατσιών

6η Αγωνιστική

Σάββατο, 02 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 1:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας
Σάββατο, 02 Νοεμβρίου 2019 14:30 Ολυμπιάς Λυμπιών 3:2
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014
Σάββατο, 02 Νοεμβρίου 2019 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 4:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 02 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 02 Νοεμβρίου 2019 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 1:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 02 Νοεμβρίου 2019 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:0
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 02 Νοεμβρίου 2019 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 3:5
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Κυριακή, 03 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 1:2
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών

7η Αγωνιστική

Σάββατο, 09 Νοεμβρίου 2019 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:2
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 09 Νοεμβρίου 2019 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 2:1
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 09 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 2:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 09 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:1
Ολυμπιάς Λυμπιών Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 09 Νοεμβρίου 2019 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:0
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 09 Νοεμβρίου 2019 14:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 1:1
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 09 Νοεμβρίου 2019 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 0:0
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 09 Νοεμβρίου 2019 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

8η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 1:1
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 0:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019 14:30 Ολυμπιάς Λυμπιών 2:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:0
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 1:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 0:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

9η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019 14:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 1:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:1
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:1
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:2
Ολυμπιάς Λυμπιών Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 0:3
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:1
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 0:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας

10η Αγωνιστική

Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:11
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 2:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 1:3
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019 14:30 Ολυμπιάς Λυμπιών 1:1
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 3:0
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Κυριακή, 01 Δεκεμβρίου 2019 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 2:0
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013
Κυριακή, 01 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 2:0
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας

11η Αγωνιστική

Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 4:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:0
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 4:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:2
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 3:0
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 0:0
Ολυμπιάς Λυμπιών Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:3
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 3:2
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου

12η Αγωνιστική

Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 2:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 2:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 3:0
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 2:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 2:3
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 4:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019 14:30 Ολυμπιάς Λυμπιών 0:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου

13η Αγωνιστική

Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 2:0
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:2
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 1:2
Ολυμπιάς Λυμπιών Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 1:5
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 0:2
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 5:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:2
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 3:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας

14η Αγωνιστική

Σάββατο, 04 Ιανουαρίου 2020 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 1:1
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 04 Ιανουαρίου 2020 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 2:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 04 Ιανουαρίου 2020 14:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 5:1
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 04 Ιανουαρίου 2020 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:3
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 04 Ιανουαρίου 2020 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 04 Ιανουαρίου 2020 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 1:1
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 04 Ιανουαρίου 2020 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 1:4
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Κυριακή, 05 Ιανουαρίου 2020 14:30 Ολυμπιάς Λυμπιών 1:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου

15η Αγωνιστική

Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:7
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 1:2
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 1:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 1:1
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:0
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2020 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 2:0
Ολυμπιάς Λυμπιών

16η Αγωνιστική

Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:3
Ολυμπιάς Λυμπιών Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 1:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 4:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:1
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:4
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 1:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020 14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 6:0
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών

17η Αγωνιστική

Σάββατο, 01 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:0
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 01 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 01 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 1:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 01 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 1:1
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 01 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 1:1
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Κυριακή, 02 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 3:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Κυριακή, 02 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 0:3
Ολυμπιάς Λυμπιών Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Τετάρτη, 05 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου

18η Αγωνιστική

Σάββατο, 08 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:1
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 08 Φεβρουαρίου 2020 15:00 Ολυμπιάς Λυμπιών 5:2
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών
Σάββατο, 08 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 5:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου
Σάββατο, 08 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 08 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 0:2
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 08 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 1:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 08 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου 2020 15:00 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 2:1
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας

19η Αγωνιστική

Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 3:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 1:4
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:0
Ολυμπιάς Λυμπιών Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 0:4
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 2:0
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:1
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 2:4
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020 15:00 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 3:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας

20η Αγωνιστική

Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 2:0
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2020 15:00 Ολυμπιάς Λυμπιών 4:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας
Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 2:1
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014
Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 2:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:5
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 0:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών

21η Αγωνιστική

Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:1
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 2:2
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 1:4
Ολυμπιάς Λυμπιών Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:2
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 1:3
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020 15:00 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 2:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου

22η Αγωνιστική

Σάββατο, 07 Μαρτίου 2020 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:3
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 07 Μαρτίου 2020 15:00
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 0:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 07 Μαρτίου 2020 15:00 Ολυμπιάς Λυμπιών 0:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας
Σάββατο, 07 Μαρτίου 2020 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 5:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 07 Μαρτίου 2020 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:2
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 07 Μαρτίου 2020 15:00
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 1:4
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 07 Μαρτίου 2020 15:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Κυριακή, 08 Μαρτίου 2020 15:00
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 0:1
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών

23η Αγωνιστική

Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020 15:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020 15:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
Ολυμπιάς Λυμπιών Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020 15:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου

24η Αγωνιστική

Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020 15:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020 15:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020 15:30 Ολυμπιάς Λυμπιών - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020 15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 - : -
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020 15:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

25η Αγωνιστική

Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020 15:30
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020 15:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020 15:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - : -
Ολυμπιάς Λυμπιών Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας

26η Αγωνιστική

Σάββατο, 04 Απριλίου 2020 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 04 Απριλίου 2020 15:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 04 Απριλίου 2020 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 04 Απριλίου 2020 15:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 04 Απριλίου 2020 15:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 04 Απριλίου 2020 15:30 Ολυμπιάς Λυμπιών - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013
Σάββατο, 04 Απριλίου 2020 15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου
Σάββατο, 04 Απριλίου 2020 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου

27η Αγωνιστική

Σάββατο, 11 Απριλίου 2020 16:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 11 Απριλίου 2020 16:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 11 Απριλίου 2020 16:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 11 Απριλίου 2020 16:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Ολυμπιάς Λυμπιών Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 11 Απριλίου 2020 16:00 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 11 Απριλίου 2020 16:00
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 11 Απριλίου 2020 16:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 11 Απριλίου 2020 16:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου

28η Αγωνιστική

Σάββατο, 25 Απριλίου 2020 16:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 25 Απριλίου 2020 16:00
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Σάββατο, 25 Απριλίου 2020 16:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 25 Απριλίου 2020 16:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 25 Απριλίου 2020 16:00
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 25 Απριλίου 2020 16:00
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 25 Απριλίου 2020 16:00 Ολυμπιάς Λυμπιών - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C
Σάββατο, 25 Απριλίου 2020 16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου

29η Αγωνιστική

Κυριακή, 02 Μαϊος 2021 16:00 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Κυριακή, 02 Μαϊος 2021 16:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Κυριακή, 02 Μαϊος 2021 16:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Κυριακή, 02 Μαϊος 2021 16:00
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Κυριακή, 02 Μαϊος 2021 16:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 02 Μαϊος 2021 16:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Κυριακή, 02 Μαϊος 2021 16:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Ολυμπιάς Λυμπιών Λούκα Μάρκου Κκατσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Κυριακή, 02 Μαϊος 2021 16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς

30η Αγωνιστική

Κυριακή, 09 Μαϊος 2021 16:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Κυριακή, 09 Μαϊος 2021 16:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Κυριακή, 09 Μαϊος 2021 16:00
Πέγεια 2014
Πέγεια 2014 - : -
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
Κυριακή, 09 Μαϊος 2021 16:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Κυριακή, 09 Μαϊος 2021 16:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Κυριακή, 09 Μαϊος 2021 16:00
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Κυριακή, 09 Μαϊος 2021 16:00
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Κυριακή, 09 Μαϊος 2021 16:00 Ολυμπιάς Λυμπιών - : -
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

Επικοινωνία

Αμφιπόλεως 21, Γραφ. Α101

2025

Στρόβολος

Τηλ: 22449530

Φαξ: 22449531

e-mail: info@stok.org.cy