Επίσημη Ιστοσελίδα
STOK LOGO 120x120

Συνομοσπονδία Τοπικών Ομοσπονδιών Κύπρου

aoknel logo 50x50against modern footballepel logo 50x50epol logo 43x50Ε.Π.Ο.Π.Λ.opn logo 50x50
ΠΑΑΟΚpao logo 50x50poal logo 50x50Π.Ο.Α.Σ.Π.poel logo 50x50poepa logo 44x50

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Ομοσπονδία

ΣΤΟΚ Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ 2018/2019

Εκτύπωση

Α΄ Φάση

Σάββατο, 04 Μαϊος 2019 16:30
Δικέφαλος Αγκαστίνας
Δικέφαλος Αγκαστίνας 7:8
Κ Ν Γερμασόγειας Κοινοτικό Γήπεδο Ψευδά
Σάββατο, 04 Μαϊος 2019 16:30
Ανόρθωσις Μουτταγιάκας
Ανόρθωσις Μουτταγιάκας 3:2
Απόλλων Γερίου
Απόλλων Γερίου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 04 Μαϊος 2019 16:30
ΘΟΪ Καπέδων
ΘΟΪ Καπέδων 6:4
Α.Σ. Μανδριών
Α.Σ. Μανδριών Κοινοτικό Γήπεδο Μαρωνίου
Σάββατο, 04 Μαϊος 2019 16:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:0
Αναγέννηση Προσφύγων
Αναγέννηση Προσφύγων Κοινοτικό Γήπεδο Περβολιών
Σάββατο, 04 Μαϊος 2019 16:30
Κ.Ν. Πραστειού
Κ.Ν. Πραστειού 0:5
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Σάββατο, 04 Μαϊος 2019 16:30
Άμυνα Λινού/Φλάσου
Άμυνα Λινού/Φλάσου 2:5
Αναγέννηση Λυθροδόντα
Αναγέννηση Λυθροδόντα Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 04 Μαϊος 2019 16:30
Δημητράκης Χριστοδούλου Δερύνειας
Δημητράκης Χριστοδούλου Δερύνειας 1:5
Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς
Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς Δημοτικό Στάδιο Αραδίππου
Σάββατο, 04 Μαϊος 2019 16:30
Μιλτιάδης Τάλας
Μιλτιάδης Τάλας 1:6
ΑΤΕ-ΠΕΚ Εργατών
ΑΤΕ-ΠΕΚ Εργατών Κοινοτικό Γήπεδο Αγίου Τύχωνα
Κυριακή, 05 Μαϊος 2019 16:30
ΑΠΟΠ Παλαικύθρου
ΑΠΟΠ Παλαικύθρου 1:2
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Κυριακή, 05 Μαϊος 2019 16:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 4:0
ΑΠΕΠ Πελενδρίου
ΑΠΕΠ Πελενδρίου ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Κυριακή, 05 Μαϊος 2019 16:30
ΑΕΚ Κελλιών
ΑΕΚ Κελλιών 2:3
F. C. International Limassol
F. C. International Limassol Κοινοτικό Γήπεδο Ψευδά
Κυριακή, 05 Μαϊος 2019 16:30
Ελπίδα Ξυλοφάγου
Ελπίδα Ξυλοφάγου 7:8
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 05 Μαϊος 2019 16:30
Τρούλλοι F C 2015
Τρούλλοι F C 2015 4:2
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Γήπεδο Ολυμπιάδας Λυμπιών

Β΄ Φάση

Τετάρτη, 08 Μαϊος 2019 16:30
ΘΟΪ Καπέδων
ΘΟΪ Καπέδων 0:3
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Μαρωνίου
Τετάρτη, 08 Μαϊος 2019 16:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ Εργατών
ΑΤΕ-ΠΕΚ Εργατών 1:5
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου Γήπεδο Αναγέννησης Λυθροδόντα
Τετάρτη, 08 Μαϊος 2019 16:30
F. C. International Limassol
F. C. International Limassol 1:3
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Τετάρτη, 08 Μαϊος 2019 16:30
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς 2:5
Ανόρθωσις Μουτταγιάκας
Ανόρθωσις Μουτταγιάκας Κοινοτικό Γήπεδο Ψευδά
Τετάρτη, 08 Μαϊος 2019 16:30
Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς
Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς 7:1
Κ Ν Γερμασόγειας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Τετάρτη, 08 Μαϊος 2019 16:30
Φρέναρος F C 2000
Φρέναρος F C 2000 1:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Τετάρτη, 08 Μαϊος 2019 16:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 3:2
Αναγέννηση Λυθροδόντα
Αναγέννηση Λυθροδόντα Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Πέμπτη, 16 Μαϊος 2019 16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 3:0
Τρούλλοι F C 2015
Τρούλλοι F C 2015 Μακάρειο Στάδιο

Προημιτελική Φάση

Κυριακή, 19 Μαϊος 2019 16:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 1:5
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Κυριακή, 19 Μαϊος 2019 16:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 2:4
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου
Κυριακή, 19 Μαϊος 2019 16:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:1
Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς
Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 19 Μαϊος 2019 16:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 3:2
Ανόρθωσις Μουτταγιάκας
Ανόρθωσις Μουτταγιάκας Δημοτικό Στάδιο Γερμασόγειας

Ημιτελική Φάση

Σάββατο, 25 Μαϊος 2019 16:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:3
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 25 Μαϊος 2019 16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 4:0
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Στάδιο ΄Κερύνεια - Επιστροφή¨

Αγώνες Κατάταξης 5 έως 8

Σάββατο, 25 Μαϊος 2019 16:30
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 5:1
Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς
Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου
Σάββατο, 25 Μαϊος 2019 16:30
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού
ΛΕΝΑΣ Λεμεσού 2:4
Ανόρθωσις Μουτταγιάκας
Ανόρθωσις Μουτταγιάκας Κοινοτικό Γήπεδο Τραχωνίου

Μικρός Τελικός

Σάββατο, 01 Ιουνίου 2019 17:00
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 1:5
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Μαρωνίου

Αγώνας Κατάταξης 5 έως 6

Σάββατο, 01 Ιουνίου 2019 17:00
Σπάρτακος Κιτίου
Σπάρτακος Κιτίου 1:2
Ανόρθωσις Μουτταγιάκας
Ανόρθωσις Μουτταγιάκας Κοινοτικό Γήπεδο Κιτίου

Τελικός

Κυριακή, 02 Ιουνίου 2019 17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 1:0
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Παρεκκλησιάς

Επικοινωνία

Αμφιπόλεως 21, Γραφ. Α101

2025

Στρόβολος

Τηλ: 22449530

Φαξ: 22449531

e-mail: info@stok.org.cy