Επίσημη Ιστοσελίδα
STOK LOGO 120x120

Συνομοσπονδία Τοπικών Ομοσπονδιών Κύπρου

aoknel logo 50x50against modern footballepel logo 50x50epol logo 43x50Ε.Π.Ο.Π.Λ.opn logo 50x50
ΠΑΑΟΚpao logo 50x50poal logo 50x50Π.Ο.Α.Σ.Π.poel logo 50x50poepa logo 44x50

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΤΟΚ Επίλεκτη Κατηγορία 2021/2022 - Β΄ Όμιλος

Εκτύπωση

1η Αγωνιστική

Σάββατο, 25 Σεπτεμβρίου 2021 16:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου 2:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 25 Σεπτεμβρίου 2021 16:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 4:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 25 Σεπτεμβρίου 2021 16:30
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς 3:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Πόλεως Χρυσοχούς
Σάββατο, 25 Σεπτεμβρίου 2021 16:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 6:1
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Κυριακή, 26 Σεπτεμβρίου 2021 16:30
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου 0:6
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών
Κυριακή, 26 Σεπτεμβρίου 2021 16:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας 1:1
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας

2η Αγωνιστική

Σάββατο, 02 Οκτωβρίου 2021 16:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας 3:0
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 02 Οκτωβρίου 2021 16:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 0:5
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Σάββατο, 02 Οκτωβρίου 2021 16:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:0
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 02 Οκτωβρίου 2021 16:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:0
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 02 Οκτωβρίου 2021 16:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 1:0
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 02 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 2:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου

3η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Οκτωβρίου 2021 15:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 3:0
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 16 Οκτωβρίου 2021 15:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 1:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 16 Οκτωβρίου 2021 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 16 Οκτωβρίου 2021 15:30
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς 3:0
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Δημοτικό Στάδιο Πόλεως Χρυσοχούς
Σάββατο, 16 Οκτωβρίου 2021 15:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου 1:4
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Κυριακή, 17 Οκτωβρίου 2021 15:30
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου 0:4
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Περιφερειακό Στάδιο Δευτεράς - Ανάγυια - Ψημολόφου

4η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Οκτωβρίου 2021 15:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 2:0
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 23 Οκτωβρίου 2021 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 23 Οκτωβρίου 2021 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:2
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 23 Οκτωβρίου 2021 15:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 1:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Κυριακή, 24 Οκτωβρίου 2021 15:30
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου 0:5
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς Περιφερειακό Στάδιο Δευτεράς - Ανάγυια - Ψημολόφου
Κυριακή, 24 Οκτωβρίου 2021 15:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας 3:1
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας

5η Αγωνιστική

Σάββατο, 30 Οκτωβρίου 2021 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 0:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 30 Οκτωβρίου 2021 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:1
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 30 Οκτωβρίου 2021 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου 4:4
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 30 Οκτωβρίου 2021 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 2:0
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 30 Οκτωβρίου 2021 14:30
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς 2:1
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Πόλεως Χρυσοχούς
Σάββατο, 30 Οκτωβρίου 2021 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 0:5
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Αγίου Τύχωνα

6η Αγωνιστική

Σάββατο, 06 Νοεμβρίου 2021 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 0:3
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 06 Νοεμβρίου 2021 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 3:0
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 06 Νοεμβρίου 2021 14:30
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς 3:0
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Δημοτικό Στάδιο Πόλεως Χρυσοχούς
Σάββατο, 06 Νοεμβρίου 2021 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 3:1
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Κυριακή, 07 Νοεμβρίου 2021 14:30
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου 1:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Περιφερειακό Στάδιο Δευτεράς - Ανάγυια - Ψημολόφου
Κυριακή, 07 Νοεμβρίου 2021 14:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας 1:0
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας

7η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2021 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 1:4
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2021 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 4:1
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2021 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2021 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 0:2
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2021 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου 2:0
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Κυριακή, 21 Νοεμβρίου 2021 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 0:6
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου

8η Αγωνιστική

Σάββατο, 27 Νοεμβρίου 2021 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 1:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 27 Νοεμβρίου 2021 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου 3:6
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 27 Νοεμβρίου 2021 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 2:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 27 Νοεμβρίου 2021 14:30
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς 1:0
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Δημοτικό Στάδιο Πόλεως Χρυσοχούς
Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021 14:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας 5:0
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021 14:30
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου 1:3
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Περιφερειακό Στάδιο Δευτεράς - Ανάγυια - Ψημολόφου

9η Αγωνιστική

Σάββατο, 04 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 3:0
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 04 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη 0:4
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 04 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:2
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 04 Δεκεμβρίου 2021 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:3
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Κυριακή, 05 Δεκεμβρίου 2021 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα 1:3
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου
Κυριακή, 05 Δεκεμβρίου 2021 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 3:0
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών

10η Αγωνιστική

Σάββατο, 11 Δεκεμβρίου 2021 14:30
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς - : -
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα Δημοτικό Στάδιο Πόλεως Χρυσοχούς
Σάββατο, 11 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 11 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 11 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Κυριακή, 12 Δεκεμβρίου 2021 14:30
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Περιφερειακό Στάδιο Δευτεράς - Ανάγυια - Ψημολόφου
Κυριακή, 12 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κοτσιάτη

11η Αγωνιστική

Σάββατο, 18 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ελπίδα Αστρομερίτη - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 18 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 18 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς
ΕΝΑΔ Πόλεως Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 18 Δεκεμβρίου 2021 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
ΠΑΟΚ Κλήρου
ΠΑΟΚ Κλήρου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 18 Δεκεμβρίου 2021 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Κυριακή, 19 Δεκεμβρίου 2021 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα
ΑΜΑΘΟΥΣ Αγίου Τύχωνα - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Κοινοτικό Γήπεδο Λιοπετρίου

Επικοινωνία

Αμφιπόλεως 21, Γραφ. Α101

2025

Στρόβολος

Τηλ: 22449530

Φαξ: 22449531

e-mail: info@stok.org.cy