Επίσημη Ιστοσελίδα
STOK LOGO 120x120

Συνομοσπονδία Τοπικών Ομοσπονδιών Κύπρου

aoknel logo 50x50against modern footballepel logo 50x50epol logo 43x50Ε.Π.Ο.Π.Λ.opn logo 50x50
ΠΑΑΟΚpao logo 50x50poal logo 50x50Π.Ο.Α.Σ.Π.poel logo 50x50poepa logo 44x50

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΤΟΚ Επίλεκτη Κατηγορία 2020-2021

Εκτύπωση

1η Αγωνιστική

Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 3:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 0:0
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου 1:3
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 1:1
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 5:1
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:1
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών 1:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

2η Αγωνιστική

Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 3:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 3:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:1
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας 1:1
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 1:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου 2:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 2:0
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:1
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου

3η Αγωνιστική

Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2020 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 2:3
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 0:6
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2020 15:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου 2:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 1:0
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2020 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 4:1
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2020 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:0
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2020 15:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών 2:2
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 03 Οκτωβρίου 2020 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 2:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου

4η Αγωνιστική

Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας 0:3
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 3:1
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 2:0
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 0:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 3:0
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου 0:4
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου

5η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 1:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2020 15:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου 0:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 1:0
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2020 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2020 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 4:0
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2020 15:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών 0:2
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2020 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 4:2
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2020 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 6:3
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

6η Αγωνιστική

Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2020 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 0:4
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2020 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 1:1
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2020 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2020 14:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας 1:2
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2020 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2020 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 3:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2020 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών 0:1
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2020 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2:3
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου

7η Αγωνιστική

Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2020 14:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου 0:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2020 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 1:1
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2020 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2020 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:0
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2020 14:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών 1:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2020 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 1:1
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2020 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:0
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2020 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου 1:0
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου

8η Αγωνιστική

Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2020 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών 0:0
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2020 14:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου 2:3
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C 1:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2020 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2020 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 2:2
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2020 14:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας 0:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2020 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 1:1
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 07 Νοεμβρίου 2020 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:1
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου

9η Αγωνιστική

Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2020 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2020 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2020 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2020 14:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2020 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2020 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2020 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2020 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών

10η Αγωνιστική

Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2020 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2020 14:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2020 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2020 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2020 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2020 14:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2020 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου

11η Αγωνιστική

Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2020 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2020 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2020 14:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2020 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2020 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2020 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2020 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2020 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου

12η Αγωνιστική

Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2020 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 05 Δεκεμβρίου 2020 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου

13η Αγωνιστική

Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2020 14:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2020 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2020 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας

14η Αγωνιστική

Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2020 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2020 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου

15η Αγωνιστική

Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου 2020 14:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου 2020 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου 2020 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου 2020 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

16η Αγωνιστική

Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2021 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2021 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2021 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2021 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2021 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2021 14:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2021 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 09 Ιανουαρίου 2021 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου

17η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2021 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2021 14:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2021 14:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2021 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2021 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2021 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2021 14:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2021 14:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου

18η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2021 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2021 14:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2021 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2021 14:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2021 14:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2021 14:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2021 14:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2021 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

19η Αγωνιστική

Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2021 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2021 15:00
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2021 15:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2021 15:00
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2021 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2021 15:00
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2021 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2021 15:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

20η Αγωνιστική

Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2021 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2021 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2021 15:00
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 06 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου

21η Αγωνιστική

Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2021 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2021 15:00
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου

22η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2021 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2021 15:00
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2021 15:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2021 15:00
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών

23η Αγωνιστική

Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2021 15:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2021 15:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2021 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2021 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2021 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2021 15:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2021 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2021 15:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου

24η Αγωνιστική

Σάββατο, 06 Μαρτίου 2021 15:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 06 Μαρτίου 2021 15:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 06 Μαρτίου 2021 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 06 Μαρτίου 2021 15:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 06 Μαρτίου 2021 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 06 Μαρτίου 2021 15:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 06 Μαρτίου 2021 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 06 Μαρτίου 2021 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου

25η Αγωνιστική

Σάββατο, 13 Μαρτίου 2021 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 13 Μαρτίου 2021 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 13 Μαρτίου 2021 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 13 Μαρτίου 2021 15:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 13 Μαρτίου 2021 15:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 13 Μαρτίου 2021 15:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 13 Μαρτίου 2021 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 13 Μαρτίου 2021 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

26η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Μαρτίου 2021 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 20 Μαρτίου 2021 15:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 20 Μαρτίου 2021 15:30
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 20 Μαρτίου 2021 15:30
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 20 Μαρτίου 2021 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 20 Μαρτίου 2021 15:30
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 20 Μαρτίου 2021 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 20 Μαρτίου 2021 15:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας

27η Αγωνιστική

Σάββατο, 27 Μαρτίου 2021 15:30
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 27 Μαρτίου 2021 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 27 Μαρτίου 2021 15:30
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 27 Μαρτίου 2021 15:30
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 27 Μαρτίου 2021 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 27 Μαρτίου 2021 15:30
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 27 Μαρτίου 2021 15:30
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 27 Μαρτίου 2021 15:30
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου

28η Αγωνιστική

Σάββατο, 03 Απριλίου 2021 16:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 03 Απριλίου 2021 16:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 03 Απριλίου 2021 16:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 03 Απριλίου 2021 16:00
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 03 Απριλίου 2021 16:00
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 03 Απριλίου 2021 16:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 03 Απριλίου 2021 16:00
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
Σάββατο, 03 Απριλίου 2021 16:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

29η Αγωνιστική

Σάββατο, 10 Απριλίου 2021 16:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου - : -
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 10 Απριλίου 2021 16:00
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών - : -
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 10 Απριλίου 2021 16:00
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 - : -
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κόρνου
Σάββατο, 10 Απριλίου 2021 16:00
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - : -
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Ακρωτηρίου
Σάββατο, 10 Απριλίου 2021 16:00
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου - : -
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου Δημοτικό Στάδιο Βορείου Πόλου
Σάββατο, 10 Απριλίου 2021 16:00
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών - : -
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C Κοινοτικό Γήπεδο Πάνω Πολεμιδιών
Σάββατο, 10 Απριλίου 2021 16:00
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας - : -
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών Στάδιο ΚΕΔΡΟΥ Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Σάββατο, 10 Απριλίου 2021 16:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς - : -
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς

30η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Απριλίου 2021 16:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου - : -
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 17 Απριλίου 2021 16:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς - : -
Κόρνος F C 2013
Κόρνος F C 2013 Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 17 Απριλίου 2021 16:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - : -
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 17 Απριλίου 2021 16:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας - : -
Πρόοδος Καϊμακλίου
Πρόοδος Καϊμακλίου Γήπεδο Ορφέα Λευκωσίας
Σάββατο, 17 Απριλίου 2021 16:00
Όλυμπος Ξυλοφάγου
Όλυμπος Ξυλοφάγου - : -
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΕΠ Πολεμιδιών Μακάρειο Στάδιο Ξυλοφάγου
Σάββατο, 17 Απριλίου 2021 16:00
Γεροσκήπου F C
Γεροσκήπου F C - : -
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχάλης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου
Σάββατο, 17 Απριλίου 2021 16:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου - : -
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας
Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 17 Απριλίου 2021 16:00
Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Λατσιών - : -
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Δημοτικό Στάδιο Λατσιών

Επικοινωνία

Αμφιπόλεως 21, Γραφ. Α101

2025

Στρόβολος

Τηλ: 22449530

Φαξ: 22449531

e-mail: info@stok.org.cy