Επίσημη Ιστοσελίδα
STOK LOGO 120x120

Συνομοσπονδία Τοπικών Ομοσπονδιών Κύπρου

aoknel logo 50x50against modern footballepel logo 50x50epol logo 43x50Ε.Π.Ο.Π.Λ.opn logo 50x50
ΠΑΑΟΚpao logo 50x50poal logo 50x50Π.Ο.Α.Σ.Π.poel logo 50x50poepa logo 44x50

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΤΟΚ Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ¨Alexander College¨ 2018/2019

Εκτύπωση

1η Αγωνιστική

Σάββατο, 15 Σεπτεμβρίου 2018 15:00 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 2:2
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 15 Σεπτεμβρίου 2018 15:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 15 Σεπτεμβρίου 2018 15:00
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 1:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς
Σάββατο, 15 Σεπτεμβρίου 2018 15:00
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 1:1
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 15 Σεπτεμβρίου 2018 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:0
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 15 Σεπτεμβρίου 2018 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 15 Σεπτεμβρίου 2018 15:00
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών

2η Αγωνιστική

Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 0:1
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 1:2
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 2:1
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 2:0
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

3η Αγωνιστική

Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018 15:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 0:0
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018 15:30
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 3:0
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς
Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 3:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018 15:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018 15:30
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 3:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας

4η Αγωνιστική

Σάββατο, 06 Οκτωβρίου 2018 15:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 1:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 06 Οκτωβρίου 2018 15:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 1:1
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 06 Οκτωβρίου 2018 15:30
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 1:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 06 Οκτωβρίου 2018 15:30
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 0:2
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 06 Οκτωβρίου 2018 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 2:1
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 06 Οκτωβρίου 2018 15:30
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 3:3
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 06 Οκτωβρίου 2018 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

5η Αγωνιστική

Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 15:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 15:30
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 1:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:0
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 4:2
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2:3
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 2:0
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 15:30
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 0:0
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς

6η Αγωνιστική

Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018 15:30
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 0:1
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:2
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018 15:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018 15:30
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 1:1
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018 15:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 0:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018 15:30
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 2:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς

7η Αγωνιστική

Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018 14:30
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 3:0
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018 14:30
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 5:2
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:0
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 1:1
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:1
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου

8η Αγωνιστική

Σάββατο, 03 Νοεμβρίου 2018 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 03 Νοεμβρίου 2018 14:30
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 3:2
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς
Σάββατο, 03 Νοεμβρίου 2018 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 03 Νοεμβρίου 2018 14:30
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 1:2
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 03 Νοεμβρίου 2018 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 0:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 03 Νοεμβρίου 2018 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:1
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 03 Νοεμβρίου 2018 14:30
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 2:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

9η Αγωνιστική

Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2:0
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 4:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018 14:30
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 1:2
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:0
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018 14:30
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 3:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 2:4
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

10η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018 14:30
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 1:2
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς
Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 3:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018 14:30
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 0:1
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 1:2
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018 14:30
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 0:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς

11η Αγωνιστική

Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:2
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018 14:30
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 4:3
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:3
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018 14:30
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 1:0
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 2:2
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Περβολιών
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 2:1
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

12η Αγωνιστική

Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 0:2
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2018 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 0:1
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2018 14:30
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 1:2
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς
Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2018 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 1:2
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 0:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι

13η Αγωνιστική

Σάββατο, 08 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 08 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 1:2
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 08 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 08 Δεκεμβρίου 2018 14:30
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 3:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 08 Δεκεμβρίου 2018 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:3
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 08 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 0:0
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 08 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:1
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

14η Αγωνιστική

Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018 14:30
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 0:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:1
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 2:2
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου
Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:2
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 2:2
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας

15η Αγωνιστική

Σάββατο, 05 Ιανουαρίου 2019 14:30
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 2:3
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 05 Ιανουαρίου 2019 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 05 Ιανουαρίου 2019 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:0
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 05 Ιανουαρίου 2019 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2:1
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 05 Ιανουαρίου 2019 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 05 Ιανουαρίου 2019 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 2:0
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Κυριακή, 06 Ιανουαρίου 2019 14:30
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 0:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς

16η Αγωνιστική

Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019 14:30
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 2:1
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019 14:30
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 1:4
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 3:0
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:0
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019 14:30
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:3
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς

17η Αγωνιστική

Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019 14:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2:2
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019 14:30
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 2:0
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς
Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019 14:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:1
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019 14:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 0:3
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019 14:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 0:1
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Κυριακή, 20 Ιανουαρίου 2019 14:30
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 2:2
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας

16η Αγωνιστική

Τετάρτη, 23 Ιανουαρίου 2019 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:1
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

18η Αγωνιστική

Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019 14:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 0:0
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019 14:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019 14:30
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 1:3
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019 14:30
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 4:2
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019 14:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 1:2
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019 14:30
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 1:0
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019 14:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:4
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

19η Αγωνιστική

Σάββατο, 02 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 3:0
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 02 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 02 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 02 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 1:1
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 02 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 4:1
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 02 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:0
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 02 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 2:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας

20η Αγωνιστική

Σάββατο, 09 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 09 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 2:2
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 09 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 1:1
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 09 Φεβρουαρίου 2019 15:00 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 1:1
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 09 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 5:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς
Σάββατο, 09 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 2:1
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:1
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

21η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 3:2
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 1:2
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 1:0
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2:4
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 1:3
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 0:2
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

22η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019 00:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 2:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 0:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 0:2
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς
Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019 15:00 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 0:2
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 3:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 2:1
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας

23η Αγωνιστική

Σάββατο, 02 Μαρτίου 2019 15:00
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 2:1
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 02 Μαρτίου 2019 15:00
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 02 Μαρτίου 2019 15:00
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 2:1
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 02 Μαρτίου 2019 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:3
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 02 Μαρτίου 2019 15:00
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 0:1
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 02 Μαρτίου 2019 15:00
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 1:1
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Κυριακή, 03 Μαρτίου 2019 15:00
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:1
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

24η Αγωνιστική

Σάββατο, 09 Μαρτίου 2019 15:00
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 1:2
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 09 Μαρτίου 2019 15:00
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 09 Μαρτίου 2019 15:00
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 1:0
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 09 Μαρτίου 2019 15:00
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 3:0
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς
Σάββατο, 09 Μαρτίου 2019 15:00 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 0:0
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 09 Μαρτίου 2019 15:00
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 1:2
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
Σάββατο, 09 Μαρτίου 2019 15:00
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 1:1
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας

25η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019 15:30
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου 5:2
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019 15:30
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων 0:3
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου Δημοτικό Στάδιο Αγίας Παρασκευής Λειβαδιών
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019 15:30
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας 2:4
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι Κοινοτικό Γήπεδο Πύλας
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:2
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς Κοινοτικό Γήπεδο ¨Ευριπίδης¨ Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019 15:30
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα 1:0
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας Γήπεδο ΕΛΗΑΣ Λυθροδόντα
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019 15:30
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας 0:0
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης Γήπεδο ΘΟΪ Λακαταμιας
Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019 15:30
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου 1:5
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Γήπεδο ¨ΔΟΞΑΣ¨ Παλαιομετόχου

26η Αγωνιστική

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019 15:30
Ο Κορμακίτης
Ο Κορμακίτης 3:0
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων
Λειβαδιακός/Σαλαμίνα Λειβαδιων Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019 15:30
Α. Ε. Κοράκου
Α. Ε. Κοράκου 4:3
Ηρακλής Γερολάκκου
Ηρακλής Γερολάκκου Κοινοτικό Γήπεδο Κοράκου
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019 15:30
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 4:2
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς Λούκα Μάρκου Κκάτσιου - ΟΛΥΜΠΟΥ Αχερίτου
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019 15:30
Άτλας Αγλαντζιάς
Άτλας Αγλαντζιάς 5:2
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα
ΕΛΗΑ Λυθροδόντα Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019 15:30
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας 7:0
Δόξα Παλαιομετόχου
Δόξα Παλαιομετόχου Λεβέντειο Γήπεδο Εθνικού Δευτεράς
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019 15:30 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς 4:0
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας Κοινοτικό Γήπεδο Κυπερούντας
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019 15:30
Ροτσίδης Μάμμαρι
Ροτσίδης Μάμμαρι 5:3
Ορφέας Λευκωσίας
Ορφέας Λευκωσίας Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι

Επικοινωνία

Αμφιπόλεως 21, Γραφ. Α101

2025

Στρόβολος

Τηλ: 22449530

Φαξ: 22449531

e-mail: info@stok.org.cy