Επίσημη Ιστοσελίδα
STOK LOGO 120x120

Συνομοσπονδία Τοπικών Ομοσπονδιών Κύπρου

aoknel logo 50x50against modern footballepel logo 50x50epol logo 43x50Ε.Π.Ο.Π.Λ.opn logo 50x50
ΠΑΑΟΚpao logo 50x50poal logo 50x50Π.Ο.Α.Σ.Π.poel logo 50x50poepa logo 44x50

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου Βρυσούλλων Αχερίτου 2 : 3 Πρόοδος Καϊμακλίου
ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΠ Πολεμιδιών 0 : 1 Α. Ε. Κοράκου
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 3 : 2 Κόρνος F C 2013
ΤΕΛΙΚΟ Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας 1 : 2 ΘΟΊ/ΑΕΚ Λειβαδιών
ΤΕΛΙΚΟ Άτλας Αγλαντζιάς 1 : 0 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός Λατσιών 0 : 4 ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Παλαιομετόχου 0 : 1 Ορφέας Λευκωσίας
ΤΕΛΙΚΟ Γεροσκήπου F C 1 : 1 Όλυμπος Ξυλοφάγου

POAL LOGO1

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΥ  3Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

16.10.2020 19:30

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ - ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

1:2

16.10.2020 19:30

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

6:0

17.10.2020 15:30

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ - ΚΩΜΑ ΓΙΑΛΟΥ

1:5

17.10.2020 15:30

"ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ - ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

3:3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ_Α_ΟΜΙΛΟΥ.pdf

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΥ  3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

 

 

 

16.10.2020 19:15

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΥΓΟΡΟΥ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΥΓΟΡΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

4:0

16.10.2020 19:30

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΥΓΟΡΟΥ

0:1

16.10.2020 19:30

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

0:1

17.10.2020 19:15

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΝ. Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

3:1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ_Β_ΟΜΙΛΟΥ.pdf

POAL LOGO1

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΥ    ---     2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

09.10.2020 19:15

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ

2:5

10.10.2020 16:00

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

4:1

10.10.2020 16:00

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥ

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 - ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

8:0

11.10.2020 15:30

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ

ΚΩΜΑ ΓΙΑΛΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

0:2

       

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ_Α_ΟΜΙΛΟΥ_2020-2021_2.pdf

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ  ----   2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

09.10.2020 19:15

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΝ. Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

3:1

10.10.2020 16:00

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΥΓΟΡΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΥΓΟΡΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΥΓΟΡΟΥ

1:3

11.10.2020 15:30

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ - ΛΟΥΚΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

1:1

11.10.2020 16:00

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

3:1

       

 

BΑΘΜΟΛΟΓΙΑ_Β_ΟΜΙΛΟΥ.pdf

 

 

POAL LOGO1

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ΗΣ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   Α΄ΟΜΙΛΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

3:4

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥ

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 - ΚΩΜΑ ΓΙΑΛΟΥ

3:4

"ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ - ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

4:0

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ - ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

1:3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ_ΑΟΜΙΛΟΥ.pdf

 

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Α΄ΟΜΙΛΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ

-:-

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ

ΚΩΜΑ ΓΙΑΛΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

-:-

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

-:-

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥ

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 - ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

-:-

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  1ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Β ΟΜΙΛΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΥΓΟΡΟΥ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΥΓΟΡΟΥ - ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

2:0

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

1:2

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΥΓΟΡΟΥ

ΛΟΥΚΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΥΓΟΡΟΥ

0:4

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΝ. Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

1:5

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ_ΒΟΜΙΛΟΥ.pdf

 

 

2Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Β΄ΟΜΙΛΟΥ

 

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΝ. Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ" ΑΧΥΡΩΝΑΣ"

ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΥΓΟΡΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΥΓΟΡΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΥΓΟΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ - ΛΟΥΚΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

POAL LOGO1

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΠΟΑΛ 2018-2019

 

 

1

ΕΛΠΙΣ  ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ                             -    ΦΡΕΝΑΡΟΣ  F.C.2000

1    -  4

 

2

ΕΛΕΥΘΕΡΗ  ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ                 -    ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΥΓΟΡΟΥ

1    -    6

 

3

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ          -   ΛΟΥΚΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ

3    -    0

 

4

ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ                            -    ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

3    -    0

 

5

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ                                 -    ΠΟΚΝ ΑΧΝΑΣ

2    -    4

 

6

ΚΩΜΑ ΓΙΑΛΟΥ                                     -    ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ  

3    -    5

 

7

ΑΣΕΝ  ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ                        -   Α.Ο. ΑΥΓΟΡΟΥ

4    -    6

ΠΕΝΑΛΤΙ

8

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ                    -    ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ

1    -    3

 

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

 

 

  1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ    -   ΠΟΚΝ ΑΧΝΑΣ
  2. ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ          -   ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 2000
  3. Α.Ο. ΑΥΓΟΡΟΥ                    -    ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  4. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΥΓΟΡΟΥ        -    ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

Επικοινωνία

Αμφιπόλεως 21, Γραφ. Α101

2025

Στρόβολος

Τηλ: 22449530

Φαξ: 22449531

e-mail: info@stok.org.cy